Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Realitní kancelář ALBAREAL s. r. o. pracuje na trhu nemovitostí od roku 1999 a zaměřuje se zejména na region krajského města Ústí nad Labem. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní souhrn činností počínaje vytipováním nemovitostí a jednáním s vlastníky či nájemníky, přes zajištění převodu v katastru nemovitostí a konče následnou správou a pronájem nemovitostí. Na základě požadavků a přání zákazníků se stala právě správa a pronájem nemovitostí nosnou činností naší společnosti.

V oblasti nabídky bytových prostor se specializujeme především na úzký okruh zákazníků jež mají zájem o pronájem nadstandardně zařízených a vybavených bytů v centru Ústí nad Labem. Nabídka nebytových prostor pak zahrnuje především pronájem kancelářských, prodejních a skladových ploch v Ústí nad Labem a blízkém okolí.

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup při uzavírání smluvních vztahů a zároveň garantujeme zajištění veškerých služeb souvisejících s bezproblémovým užíváním nemovitostí, přičemž jejich objem podřizujeme potřebám a přáním zákazníka.

Děkujeme Vám za čas který věnujete naší nabídce a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Libor Šanda
jednatel společnosti